Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Ковзель Микола Олегович

БІОГРАФІЯ

Почесний залізничник.
Народився 8 серпня 1966 р. у м. Львові.
Має дві вищі освіти. У 1989 році закінчив Київський торговельно-економічний інститут, а у 2003 році - Київський Університет економіки і технологій транспорту.
З 1994 року працює на керівних посадах Державної адміністрації залізничного транспорту України : на Львівській залізниці (заступник генерального директора об'єднання робітничого постачання Львівської залізниці, начальник управління робітничого постачання - директор державного комерційно-виробничого підприємства "Комерційний центр" Львівської залізниці). В ДТЕП "Інтертранс" М.О. Ковзель працює на посаді директора з 2000 р.
За період його керівництва обсяги експедируємих перевезень вантажів зросли у понад 2 рази, при цьому пропорційно зросли доходи від транспортно-експедиційного обслуговування вантажів.
Крім залізничного транспорту, підприємство виконує транспортно-експедиційне обслуговування перевезень вантажів автомобільним і авіаційним, транспортом, а також надає послуги з митного декларування транзитних вантажів та централізованої сплати єдиного збору за проведення різних видів контролю на прикордонних залізничних станціях України.
На потужних залізничних вузлах та в промислово розвинутих містах України при управліннях залізниць у Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Чопі створені філії ДТЕП “Інтертранс” серед яких Львівська філія “ДКВП Комерційний центр” – багатогалузеве підприємство, основними напрямками діяльності якої є оптова та роздрібна торгівля з власних торгівельних закладів, громадське харчування на базі кафе та ресторану, повний цикл виробництва хлібо-булочних та кондвиробів, готельний тризірковий комплекс, автозаправна станція та комплекс сучасного автосервісу.
Оперативність та надійність, висока якість обслуговування, стабільний фінансовий стан дозволили ДТЕП "Інтертранс" посісти провідне місце на ринку транспортно-експедиційних послуг України і країн СНД.
На підприємстві своєчасно виплачується заробітна плата та забезпечується своєчасне і повне внесення платежів до держбюджету.
М.О. Ковзель нагороджений знаком Почесного залізничника, орденом Святого князя Володимира IV ст., його ім'я занесено до "Золотої книги ділової еліти України". Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом "За заслуги" Ш ступеня, "Залізнична Слава" Ш ступеня.

СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»